KVAMMEN MASKIN AS
Toiminnassa
Selge varer og tjenester innen grunnarbeid og annet som naturlig
sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper,
investeringer og nærliggende virksomhet.
Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering).
Avainsanat
preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchescleaningblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- DK
Daniel Kvammen1988
- Hallituksen puheenjohtaja
- DK
Daniel Kvammen1988
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 22. marras 2024
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 4 385 253
- NOK
- Vuositulos 2025
- 113 445
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 156 446
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DK 1988 | Managing Director/CEO | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DK 1988 | Chairman | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DK 1988 | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 22. marras 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
DK 1988 | Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 385 253 | 61 012 |
Vuositulos yhteensä | 113 445 | 18 785 |
Vastaavat yhteensä | 1 349 605 | 72 000 |
Velat yhteensä | 1 193 159 | 28 999 |
Oma pääoma yhteensä | 156 446 | 43 002 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 385 253 | 61 012 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 232 093 | 38 561 |
Liiketulos | 153 160 | 22 451 |
Rahoitustuotot/-kulut | −39 789 | 0 |
Tulos ennen veroja | 113 371 | 22 451 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −74 | 3 666 |
Vuositulos yhteensä | 113 445 | 18 785 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 849 076 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 500 529 | 72 000 |
Vastaavat yhteensä | 1 349 605 | 72 000 |
Lyhytaikainen velka | 573 200 | 28 999 |
Pitkäaikainen velka | 619 959 | 0 |
Velat yhteensä | 1 193 159 | 28 999 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 24 216 |
Kertyneet voittovarat | 126 446 | 18 786 |
Oma pääoma yhteensä | 156 446 | 43 002 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 349 605 | 72 001 |
Luokittelu
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Demolition and site preparation
43.12
Teollisuusryhmä
Site preparation
43.120
Teollisuusryhmä
Site preparation