HAMNEVEIEN 8 AS
Suljettu 8. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KI
Kjell Ivar Åberg1964
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 11. heinä 2009 – 8. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 770 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- 38 283
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 3 087 166
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KI 1964 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
TG 1998 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 770 000 |
Vuositulos yhteensä | 38 283 |
Vastaavat yhteensä | 11 011 704 |
Velat yhteensä | 7 924 538 |
Oma pääoma yhteensä | 3 087 166 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 770 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 394 488 |
Liiketulos | 375 512 |
Rahoitustuotot/-kulut | −326 431 |
Tulos ennen veroja | 49 081 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 10 798 |
Vuositulos yhteensä | 38 283 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 10 753 543 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 258 161 |
Vastaavat yhteensä | 11 011 704 |
Lyhytaikainen velka | 682 203 |
Pitkäaikainen velka | 7 242 335 |
Velat yhteensä | 7 924 538 |
Sijoitettu pääoma | 1 404 300 |
Kertyneet voittovarat | 1 682 866 |
Oma pääoma yhteensä | 3 087 166 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 11 011 704 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta