Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

STOCKHOLMGATA 23 AS933 953 084

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bolette brygge 1 0252 OSLO, Norge

STOCKHOLMGATA 23 AS

Suljettu 9. heinäkuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Investering i, drift og forvaltning av fast eiendom.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 21. elo 2024 – 9. heinä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
30 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
2
yritykset
Kuuluu konserniin

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024
530 747
NOK
Vuositulos 2024
201 651
NOK
Oma pääoma yhteensä 2024
1 862 944
NOK
Viimeksi päivitetty: 10. kesä 2025

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 4. helmi 2025

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
S
SKB EIENDOM AS
Tavalliset osakkeet
15 030
50.1 %
C
CARL BERNER EIENDOM AS
Tavalliset osakkeet
14 970
49.9 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 37 385 863
    Liiketulos 2024: NOK 13 581 195
    Työntekijät: 0

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2024
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
530 747
Vuositulos yhteensä
201 651
Vastaavat yhteensä
2 107 059
Velat yhteensä
244 115
Oma pääoma yhteensä
1 862 944

T&T

Vuosi2024
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
530 747
Liiketoiminnan kulut yhteensä
271 061
Liiketulos
259 686
Rahoitustuotot/-kulut
−257
Tulos ennen veroja
259 429
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
57 778
Vuositulos yhteensä
201 651

Taseen yhteenveto

Vuosi2024
Pysyvät vastaavat yhteensä
946 800
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 160 259
Vastaavat yhteensä
2 107 059
Lyhytaikainen velka
244 115
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
244 115
Sijoitettu pääoma
1 506 000
Kertyneet voittovarat
356 944
Oma pääoma yhteensä
1 862 944
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 107 059

Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta