ELITESTRØK MALERSERVICE AS
Toiminnassa
Oppføring av nybygg, påbygg og renovering. Byggearbeider,
håndverkstjenester, snekkerarbeid, malingsarbeid,
murerarbeid, oppussing av bygg.
Gulvlegging, flislegging og tapetsering.
Ingeniør- og prosjektledertjenester innen byggeprosjekter.
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Avainsanat
layingadaptingsetting upwallsceramicsconcretenatural stonefloor tilesceramic stovesparquetcoatingsplastic laminatewall elementswall-to-wall carpetsfloor coveringslinoleumrubber plasticterrazzomarblegraniteslatethe wallpaper
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JM
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 18. kesä 2024
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 2 194 457
- NOK
- Vuositulos 2025
- −6 153
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −145 351
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JM | Chairman | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - | |
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MJ | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 10. helmi 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
MJ | Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 194 457 | 2 372 623 |
Vuositulos yhteensä | −6 153 | −163 414 |
Vastaavat yhteensä | 256 018 | 206 100 |
Velat yhteensä | 401 369 | 345 298 |
Oma pääoma yhteensä | −145 351 | −139 198 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 194 457 | 2 372 623 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 189 991 | 2 531 021 |
Liiketulos | 4 466 | −158 397 |
Rahoitustuotot/-kulut | −10 619 | −5 017 |
Tulos ennen veroja | −6 153 | −163 414 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −6 153 | −163 414 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 206 095 | 18 290 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 49 923 | 187 810 |
Vastaavat yhteensä | 256 018 | 206 100 |
Lyhytaikainen velka | 401 369 | 345 298 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 401 369 | 345 298 |
Sijoitettu pääoma | 24 216 | 24 216 |
Kertyneet voittovarat | −169 567 | −163 414 |
Oma pääoma yhteensä | −145 351 | −139 198 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 256 018 | 206 100 |
Luokittelu
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Building completion and finishing
43.33
Teollisuusryhmä
Floor and wall covering
43.330
Teollisuusryhmä
Floor and wall covering