TUNE UTEMILJØ AS
Toiminnassa
Maskinentreprenør og anleggsgartnervirksomhet og det som ellers faller
naturlig inn i dette.
Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering).
Avainsanat
preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchescleaningblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AB
André Belsby1963
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
André Belsby1963
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 7. kesä 2024
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 5
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 6 691 341
- NOK
- Vuositulos 2025
- 727 121
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 4 004 063
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB 1963 | Managing Director/CEO | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB 1963 | Chairman | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB 1963 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 7. kesä 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
Osakkeet omistaa TUNE UTEMILJØ AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −26 477Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 691 341 | 6 620 094 |
Vuositulos yhteensä | 727 121 | 945 989 |
Vastaavat yhteensä | 7 386 077 | 9 982 623 |
Velat yhteensä | 3 382 014 | 1 492 164 |
Oma pääoma yhteensä | 4 004 063 | 8 490 459 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 691 341 | 6 620 094 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 5 744 917 | 5 419 646 |
Liiketulos | 946 425 | 1 200 447 |
Rahoitustuotot/-kulut | −13 571 | −1 501 |
Tulos ennen veroja | 932 854 | 1 198 946 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 205 733 | 252 957 |
Vuositulos yhteensä | 727 121 | 945 989 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 372 248 | 8 720 684 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 013 829 | 1 261 939 |
Vastaavat yhteensä | 7 386 077 | 9 982 623 |
Lyhytaikainen velka | 1 566 942 | 1 350 082 |
Pitkäaikainen velka | 1 815 072 | 142 082 |
Velat yhteensä | 3 382 014 | 1 492 164 |
Sijoitettu pääoma | 3 367 271 | 8 490 181 |
Kertyneet voittovarat | 636 792 | 278 |
Oma pääoma yhteensä | 4 004 063 | 8 490 459 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 386 077 | 9 982 623 |
Luokittelu
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Demolition and site preparation
43.12
Teollisuusryhmä
Site preparation
43.120
Teollisuusryhmä
Site preparation