PROSIK AS
Toiminnassa
Levere tjenester og bemanning innenfor tilkomstteknikk og arbeid i
høyden samt øvrige tjenester som faller naturlig innenfor dette.
Tjenester og bemanning innenfor tilkomstteknikk og arbeid i høyden.
Avainsanat
crude oilnatural gasassemblydisassemblyinspectionrepairmaintenance (irm)insulationsurface treatmentscaffolding (iso)heatingventilationair conditioning (hvac)seabedcontrol cablesrisersflow pipesfloating tankersfpsodiving operationsunderwater exploration (rov)pipescablesengineeringproject activitiesliquefactionregasificationfirefighting
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MB
Marius Bakkeng1974
- Hallituksen puheenjohtaja
- OJ
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 12. maalis 2024
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- yritykset
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 814 348
- NOK
- Vuositulos 2025
- 553 231
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 478 750
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MB 1974 | Managing Director/CEO | 50 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OJ | Chairman | 50 % epäsuoraan |
MB 1974 | Board Member | 50 % epäsuoraan |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OJ | Chairman | 50 % epäsuoraan |
MB 1974 | Managing Director/CEO, Board Member | 50 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 12. maalis 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % | |
| Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 814 348 | 974 086 |
Vuositulos yhteensä | 553 231 | 198 520 |
Vastaavat yhteensä | 1 118 080 | 481 984 |
Velat yhteensä | 639 330 | 356 464 |
Oma pääoma yhteensä | 478 750 | 125 519 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 814 348 | 974 086 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 120 519 | 725 737 |
Liiketulos | 693 829 | 248 349 |
Rahoitustuotot/-kulut | 15 767 | 6 163 |
Tulos ennen veroja | 709 596 | 254 512 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 156 365 | 55 992 |
Vuositulos yhteensä | 553 231 | 198 520 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 118 080 | 481 984 |
Vastaavat yhteensä | 1 118 080 | 481 984 |
Lyhytaikainen velka | 639 330 | 356 464 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 639 330 | 356 464 |
Sijoitettu pääoma | 50 000 | 50 000 |
Kertyneet voittovarat | 428 750 | 75 519 |
Oma pääoma yhteensä | 478 750 | 125 519 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 118 080 | 481 983 |
Luokittelu
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
B
Pääasiallinen toimiala-alue
Mining and quarrying
09
Toiminta
Mining support service activities
09.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Support activities for petroleum and natural gas extraction
09.10
Teollisuusryhmä
Support activities for petroleum and natural gas extraction
09.109
Teollisuusryhmä
Other support activities for petroleum and natural gas extraction