GRP AS
Toiminnassa
Servere mat og alkoholfrie drikkevarer i en matvaretilhenger.
Virksomheten driver en mobil matvaretilhenger som serverer et variert
utvalg av mat og alkoholfrie drikkevarer til kunder. Med fokus på
kvalitet og smak tilbyr matvarer, inkludert for eksempel hamburgere. I
tillegg til maten serverer de et utvalg av alkoholfrie drikkevarer.
Matvaretilhengeren er utstyrt med kjøkkenfasiliteter og følger strenge
hygienestandarder for å sikre trygg matservering.
Servere mat og alkoholfrie drikkevarer i en matvaretilhenger.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MW
- Hallituksen puheenjohtaja
- RK
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 7. maalis 2024
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 5
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- 1 yritys, 1 henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 10 279 828
- NOK
- Vuositulos 2025
- 470 073
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 265 246
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MW | Managing Director/CEO | - |
AA 1953 | Managing Director/CEO | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RK | Chairman | 50 % epäsuoraan |
MW | Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RK | Chairman | 50 % epäsuoraan |
WM | - | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 17. heinä 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % | |
WM | Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 10 279 828 | 5 318 521 |
Vuositulos yhteensä | 470 073 | 770 957 |
Vastaavat yhteensä | 5 801 083 | 1 368 545 |
Velat yhteensä | 4 535 837 | 573 371 |
Oma pääoma yhteensä | 1 265 246 | 795 173 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 10 279 828 | 5 318 521 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 9 544 369 | 4 330 085 |
Liiketulos | 735 458 | 988 435 |
Rahoitustuotot/-kulut | −131 496 | 0 |
Tulos ennen veroja | 603 962 | 988 435 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 133 889 | 217 478 |
Vuositulos yhteensä | 470 073 | 770 957 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 321 880 | 383 341 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 479 203 | 985 204 |
Vastaavat yhteensä | 5 801 083 | 1 368 545 |
Lyhytaikainen velka | 538 932 | 565 733 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 7 638 |
Velat yhteensä | 4 535 837 | 573 371 |
Sijoitettu pääoma | 24 216 | 24 216 |
Kertyneet voittovarat | 1 241 030 | 770 957 |
Oma pääoma yhteensä | 1 265 246 | 795 173 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 801 083 | 1 368 544 |
Luokittelu
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises