ATVB MONTASJE AS
Toiminnassa
Montering av dører, garasjeporter, markiser, persienner.
Smarthusutstyr installasjon, monteringstjenester. Byggetjenester. Alt
annet som naturlig tilhører dette.
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Avainsanat
assemblydoorswindowsdoor frameswindow framesinstallationkitchen fittingswardrobesstairsshop fittingscladdingceilingswalls
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RT
- Hallituksen puheenjohtaja
- RT
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 16. helmi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 7
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 7 646 858
- NOK
- Vuositulos 2025
- 99 581
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −17 825
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. marras 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RT | Toimitusjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RT | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RT | Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 2. marras 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −14 949Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 646 858 | 5 127 580 |
Vuositulos yhteensä | 99 581 | −136 623 |
Vastaavat yhteensä | 1 300 273 | 815 821 |
Velat yhteensä | 1 318 098 | 933 226 |
Oma pääoma yhteensä | −17 825 | −117 406 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 646 858 | 5 127 580 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 7 545 039 | 5 259 232 |
Liiketulos | 101 819 | −131 652 |
Rahoitustuotot/-kulut | 199 | −4 971 |
Tulos ennen veroja | 102 018 | −136 623 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 437 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 99 581 | −136 623 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 69 667 | 91 667 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 230 606 | 724 154 |
Vastaavat yhteensä | 1 300 273 | 815 821 |
Lyhytaikainen velka | 1 318 098 | 933 226 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 1 318 098 | 933 226 |
Sijoitettu pääoma | 19 217 | 19 217 |
Kertyneet voittovarat | −37 042 | −136 623 |
Oma pääoma yhteensä | −17 825 | −117 406 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 300 273 | 815 821 |
Luokittelu
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien viimeistely
43.32
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt
43.320
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt