Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TRONDHEIMSVEIEN 4 AS932 895 315

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Propcap Mnagement AS Dronning Mauds gate 3 0250 OSLO, Norge

TRONDHEIMSVEIEN 4 AS

Suljettu 7. huhtikuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 25. tammi 2024 – 7. huhti 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
3 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024
4 186 723
NOK
Vuositulos 2024
2 436 133
NOK
Oma pääoma yhteensä 2024
8 493 704
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. huhti 2025

Kirjanpitäjä-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
-
100 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 3. huhti 2025

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
F
FIANE HOLDING AS
Tavalliset osakkeet
3 000
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 0
    Liiketulos 2024: NOK −53 649
    Työntekijät: 0

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2024
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 186 723
Vuositulos yhteensä
2 436 133
Vastaavat yhteensä
11 786 740
Velat yhteensä
3 293 036
Oma pääoma yhteensä
8 493 704

T&T

Vuosi2024
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 186 723
Liiketoiminnan kulut yhteensä
995 061
Liiketulos
3 191 662
Rahoitustuotot/-kulut
−68 415
Tulos ennen veroja
3 123 247
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
687 114
Vuositulos yhteensä
2 436 133

Taseen yhteenveto

Vuosi2024
Pysyvät vastaavat yhteensä
11 022 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
764 740
Vastaavat yhteensä
11 786 740
Lyhytaikainen velka
3 293 036
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
3 293 036
Sijoitettu pääoma
180 000
Kertyneet voittovarat
8 313 704
Oma pääoma yhteensä
8 493 704
Oma pääoma ja velat yhteensä
11 786 740

Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta