Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HOLSTVEITA 11 ANS999 076 998

Vuokraus
Avoin yhtiö yhteisvastuulla
Bukkvollan 9 7020 TRONDHEIM, Norge

HOLSTVEITA 11 ANS

Suljettu 13. elokuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
12 vuotta
- 31. loka 2012 – 13. elo 2024
Tyyppi
Avoin yhtiö yhteisvastuulla
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
457 737
NOK
Vuositulos 2022
61 591
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−1 128 522
NOK
Viimeksi päivitetty: 19. maalis 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
J
JACTA AS
Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu)-
S
SELSBAKK EIENDOM AS
Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu)-
Varajäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Tilintarkastaja-
A
ALPHA ØKONOMI AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
457 737
Vuositulos yhteensä
61 591
Vastaavat yhteensä
6 221 263
Velat yhteensä
7 349 785
Oma pääoma yhteensä
−1 128 522

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
457 737
Liiketoiminnan kulut yhteensä
289 186
Liiketulos
168 551
Rahoitustuotot/-kulut
−106 960
Tulos ennen veroja
61 591
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
61 591

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
6 055 208
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
166 055
Vastaavat yhteensä
6 221 263
Lyhytaikainen velka
4 736 218
Pitkäaikainen velka
2 613 567
Velat yhteensä
7 349 785
Sijoitettu pääoma
0
Kertyneet voittovarat
−1 128 522
Oma pääoma yhteensä
−1 128 522
Oma pääoma ja velat yhteensä
6 221 263

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta