KAMERA OG SIKKERHET AS
Toiminnassa
Salg og installasjon av overvåkningskameraer og elektronikk.
Avainsanat
installationelectrical installations
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PH
Pål Haukø1977
- Vuosia perustamisesta
- 5 vuotta
- alkaen 26. maalis 2021
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 472 515
- NOK
- Vuositulos 2025
- 19 772
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 99 657
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. elo 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PH 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | 50 % suoraan |
AH 1979 | Hallituksen jäsen | 50 % suoraan |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AH 1979 | Hallituksen jäsen | 50 % suoraan |
PH 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 3. helmi 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
AH 1979 | Tavalliset osakkeet | 15 000 | 50 % |
PH 1977 | Tavalliset osakkeet | 15 000 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 472 515 | 1 294 392 | 985 245 | 662 014 | 192 044 |
Vuositulos yhteensä | 19 772 | 64 863 | 19 489 | −49 286 | 14 820 |
Vastaavat yhteensä | 557 578 | 355 851 | 376 571 | 172 668 | 218 289 |
Velat yhteensä | 457 921 | 275 965 | 361 547 | 177 134 | 173 468 |
Oma pääoma yhteensä | 99 657 | 79 885 | 15 023 | −4 466 | 44 821 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 472 515 | 1 294 392 | 985 245 | 662 014 | 192 044 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 415 905 | 1 218 561 | 958 501 | 711 135 | 173 044 |
Liiketulos | 56 610 | 75 831 | 26 744 | −49 121 | 19 000 |
Rahoitustuotot/-kulut | −30 919 | −961 | −7 245 | −165 | 0 |
Tulos ennen veroja | 25 691 | 74 870 | 19 499 | −49 286 | 19 000 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 5 919 | 10 007 | 10 | 0 | 4 180 |
Vuositulos yhteensä | 19 772 | 64 863 | 19 489 | −49 286 | 14 820 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 140 838 | 60 005 | 78 000 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 416 740 | 295 846 | 298 571 | 172 668 | 218 289 |
Vastaavat yhteensä | 557 578 | 355 851 | 376 571 | 172 668 | 218 289 |
Lyhytaikainen velka | 284 975 | 274 202 | 361 547 | 177 134 | 173 468 |
Pitkäaikainen velka | 172 946 | 1 763 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 457 921 | 275 965 | 361 547 | 177 134 | 173 468 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 69 657 | 49 885 | −14 977 | −34 466 | 14 821 |
Oma pääoma yhteensä | 99 657 | 79 885 | 15 023 | −4 466 | 44 821 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 557 578 | 355 850 | 376 570 | 172 668 | 218 289 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Sähkö-, vesijohto- ja muu rakennusasennus
43.21
Teollisuusryhmä
Sähköasennus
43.210
Teollisuusryhmä
Sähköasennus