Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BYGGIMPULS EIENDOM AS932 701 936

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kjellingmoveien 4 1930 AURSKOG, Norge

BYGGIMPULS EIENDOM AS

Suljettu 26. elokuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 19. joulu 2023 – 26. elo 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
1 333 333
NOK
Vuositulos 2023
119 017
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
323 177
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. kesä 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 19. joulu 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 333 333
Vuositulos yhteensä
119 017
Vastaavat yhteensä
42 379 997
Velat yhteensä
42 056 820
Oma pääoma yhteensä
323 177

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 333 333
Liiketoiminnan kulut yhteensä
387 300
Liiketulos
946 033
Rahoitustuotot/-kulut
−793 447
Tulos ennen veroja
152 586
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
33 569
Vuositulos yhteensä
119 017

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
42 379 997
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
42 379 997
Lyhytaikainen velka
33 333
Pitkäaikainen velka
42 023 487
Velat yhteensä
42 056 820
Sijoitettu pääoma
204 160
Kertyneet voittovarat
119 017
Oma pääoma yhteensä
323 177
Oma pääoma ja velat yhteensä
42 379 997

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta