Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

E.A. SMITH SUNNDAL EIENDOM AS932 686 562

Vuokraus
Osakeyhtiö
Heggstadmoen 13 7080 HEIMDAL, Norge

E.A. SMITH SUNNDAL EIENDOM AS

Suljettu 16. joulukuuta 2024
Å eie, drifte, vedlikeholde og utvikle fast eiendom og hermed beslektet virksomhet.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 16. joulu 2023 – 16. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
1 078 641
NOK
Vuositulos 2023
479 787
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
4 327 442
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-
Viimeksi päivitetty: 16. joulu 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 078 641
Vuositulos yhteensä
479 787
Vastaavat yhteensä
9 667 466
Velat yhteensä
5 340 024
Oma pääoma yhteensä
4 327 442

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 078 641
Liiketoiminnan kulut yhteensä
241 563
Liiketulos
837 078
Rahoitustuotot/-kulut
−129 846
Tulos ennen veroja
707 232
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
227 445
Vuositulos yhteensä
479 787

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
8 502 451
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 165 015
Vastaavat yhteensä
9 667 466
Lyhytaikainen velka
586 275
Pitkäaikainen velka
4 753 749
Velat yhteensä
5 340 024
Sijoitettu pääoma
1 125 000
Kertyneet voittovarat
3 202 442
Oma pääoma yhteensä
4 327 442
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 667 466

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta