MØLLA LAGER 3 AS
Suljettu 13. marraskuuta 2024
Eie, utvikle og drifte fast eiendom. Videre kan selskapet delta i
andre virksomheter.
Utleie av fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HO
- Hallituksen puheenjohtaja
- HO
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 7. joulu 2023 – 13. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 30 000
- NOK
- Vuositulos 2023
- 3 349
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 161 927
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HO | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HO | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 19. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 30 000 |
Vuositulos yhteensä | 3 349 |
Vastaavat yhteensä | 1 513 621 |
Velat yhteensä | 1 351 694 |
Oma pääoma yhteensä | 161 927 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 30 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 30 642 |
Liiketulos | −642 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −642 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −3 991 |
Vuositulos yhteensä | 3 349 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 429 991 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 83 630 |
Vastaavat yhteensä | 1 513 621 |
Lyhytaikainen velka | 1 351 694 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 1 351 694 |
Sijoitettu pääoma | 12 500 |
Kertyneet voittovarat | 149 427 |
Oma pääoma yhteensä | 161 927 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 513 621 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta