LSI EIENDOM AS
Suljettu 27. marraskuuta 2024
Eie og leie ut fast eiendom og hva som står i forbindelse med dette.
Utleie av fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LG
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 7. joulu 2023 – 27. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 2 434 926
- NOK
- Vuositulos 2023
- 1 080 498
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 6 882 190
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LG | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SH 1962 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 7. joulu 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 434 926 |
Vuositulos yhteensä | 1 080 498 |
Vastaavat yhteensä | 12 977 773 |
Velat yhteensä | 6 095 583 |
Oma pääoma yhteensä | 6 882 190 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 434 926 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 940 331 |
Liiketulos | 1 494 595 |
Rahoitustuotot/-kulut | −41 703 |
Tulos ennen veroja | 1 452 892 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 372 394 |
Vuositulos yhteensä | 1 080 498 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 976 970 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 000 803 |
Vastaavat yhteensä | 12 977 773 |
Lyhytaikainen velka | 5 649 669 |
Pitkäaikainen velka | 445 914 |
Velat yhteensä | 6 095 583 |
Sijoitettu pääoma | 273 738 |
Kertyneet voittovarat | 6 608 452 |
Oma pääoma yhteensä | 6 882 190 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 977 773 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta