YTTERLAND AS
Suljettu 3. syyskuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuYTTERLAND AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Eiendoms- og næringsutvikling.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TL
Torstein Lervik1949
- Hallituksen puheenjohtaja
- MH
- Toiminta-aika
- 18 vuotta
- - 15. heinä 2006 – 3. syys 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −23 900
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −147 702
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TL 1949 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varapuheenjohtaja | - | |
TL 1949 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −23 900 |
Vastaavat yhteensä | 4 723 856 |
Velat yhteensä | 4 871 558 |
Oma pääoma yhteensä | −147 702 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 23 900 |
Liiketulos | −23 900 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −23 900 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −23 900 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 690 442 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 33 414 |
Vastaavat yhteensä | 4 723 856 |
Lyhytaikainen velka | 2 791 857 |
Pitkäaikainen velka | 2 079 701 |
Velat yhteensä | 4 871 558 |
Sijoitettu pääoma | 400 000 |
Kertyneet voittovarat | −547 702 |
Oma pääoma yhteensä | −147 702 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 723 856 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta