VEST NEWCO AS
Suljettu 4. marraskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og
atl som dermed står i forbindelse.
Investering, utvikling og drift av fast eiendom og hva som dermed står
i forbindelse.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MN
Morten Nordheim1959
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 7. marras 2023 – 4. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 3 187 245
- NOK
- Vuositulos 2023
- −254 759
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 61 603 131
- NOK
Viimeksi päivitetty: 17. syys 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MN 1959 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TS 1977 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 31. heinä 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 187 245 |
Vuositulos yhteensä | −254 759 |
Vastaavat yhteensä | 96 347 800 |
Velat yhteensä | 34 744 668 |
Oma pääoma yhteensä | 61 603 131 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 187 245 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 859 164 |
Liiketulos | 1 328 081 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 631 227 |
Tulos ennen veroja | −303 146 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −48 387 |
Vuositulos yhteensä | −254 759 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 94 850 364 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 497 436 |
Vastaavat yhteensä | 96 347 800 |
Lyhytaikainen velka | 781 356 |
Pitkäaikainen velka | 33 963 312 |
Velat yhteensä | 34 744 668 |
Sijoitettu pääoma | 61 603 131 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 61 603 131 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 96 347 800 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta