Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SØRHAUGGATA 192 AS932 254 336

Vuokraus
Osakeyhtiö
Smedasundet 97B 5525 HAUGESUND, Norge

SØRHAUGGATA 192 AS

Suljettu 20. tammikuuta 2025
Å kjøpe, eie, utvikle, forvalte og selge eiendommer, samt delta i andre selskaper med hvilket som helst formål.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 14. loka 2023 – 20. tammi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
30 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
23 052
NOK
Vuositulos 2023
17 906
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
3 382 626
NOK
Viimeksi päivitetty: 5. marras 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Hallituksen jäsen-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
-
33.33 %
epäsuoraan
-
16.67 %
epäsuoraan
-
8.33 %
epäsuoraan
-
8.33 %
epäsuoraan
-
8.33 %
epäsuoraan
-
8.33 %
epäsuoraan
-
4.17 %
epäsuoraan
-
4.17 %
epäsuoraan
-
4.17 %
epäsuoraan
-
4.17 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 1. helmi 2024

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
B
BERG EIENDOM HAUGALAND AS
Suljettu
Tavalliset osakkeet
30 000
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 51 753 519
    Liiketulos 2024: NOK 19 845 637
    Työntekijät: 7

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
23 052
Vuositulos yhteensä
17 906
Vastaavat yhteensä
3 387 777
Velat yhteensä
5 151
Oma pääoma yhteensä
3 382 626

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
23 052
Liiketoiminnan kulut yhteensä
95
Liiketulos
22 957
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
22 957
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
5 051
Vuositulos yhteensä
17 906

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
3 364 720
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
23 057
Vastaavat yhteensä
3 387 777
Lyhytaikainen velka
5 151
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
5 151
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
3 352 626
Oma pääoma yhteensä
3 382 626
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 387 777

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta