NYE LISA HENRIKSEN HOLDING AS
Suljettu 6. marraskuuta 2024
Eie, leie ut og videre utvikle eiendommer, samt å investere i andre
selskaper.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 5. loka 2023 – 6. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2023
- 3 904 551
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 129 522
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 5. loka 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 3 904 551 |
Vastaavat yhteensä | 7 214 443 |
Velat yhteensä | 7 084 921 |
Oma pääoma yhteensä | 129 522 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 11 446 |
Liiketulos | −11 446 |
Rahoitustuotot/-kulut | 3 974 030 |
Tulos ennen veroja | 3 962 584 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 58 033 |
Vuositulos yhteensä | 3 904 551 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 686 633 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 527 810 |
Vastaavat yhteensä | 7 214 443 |
Lyhytaikainen velka | 7 084 921 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 7 084 921 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 105 092 |
Oma pääoma yhteensä | 129 522 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 214 443 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta