INGEL AS
Suljettu 23. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøpe, selge og eie eiedom samt det som naturlig står i forbindelse
med dette.
Utleie eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KV
Knut Vang1969
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 2. loka 2023 – 23. joulu 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 2 263 203
- NOK
- Vuositulos 2023
- 1 224 398
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 3 201 398
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. loka 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KV 1969 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 14. elo 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 263 203 |
Vuositulos yhteensä | 1 224 398 |
Vastaavat yhteensä | 5 325 462 |
Velat yhteensä | 2 124 064 |
Oma pääoma yhteensä | 3 201 398 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 263 203 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 693 017 |
Liiketulos | 1 570 186 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 1 570 186 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 345 788 |
Vuositulos yhteensä | 1 224 398 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 590 975 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 734 487 |
Vastaavat yhteensä | 5 325 462 |
Lyhytaikainen velka | 2 124 064 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 2 124 064 |
Sijoitettu pääoma | 17 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 184 398 |
Oma pääoma yhteensä | 3 201 398 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 325 462 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta