Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ARNENGA 1 AS932 081 261

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kråkskogen 18 9064 SVENSBY, Norge

ARNENGA 1 AS

Suljettu 19. maaliskuuta 2025
Investeringsvirksomhet, herunder kjøp, salg, eie og utleie av fast eiendom, investeringer i aksjer, selskapsandeler og valuta, samt alt som naturlig står i forbindelse med det ovennevnte.
Investering i og utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 21. syys 2023 – 19. maalis 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
1
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Vuositulos 2023
−4 183
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
20 190 247
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. syys 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 8. elo 2024

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
L
LYNGEN AURORA PROPERTY AS
Suljettu
Tavalliset osakkeet
1
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−4 183
Vastaavat yhteensä
20 201 045
Velat yhteensä
10 798
Oma pääoma yhteensä
20 190 247

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
4 183
Liiketulos
−4 183
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−4 183
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−4 183

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
20 000 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
201 045
Vastaavat yhteensä
20 201 045
Lyhytaikainen velka
10 798
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
10 798
Sijoitettu pääoma
20 194 430
Kertyneet voittovarat
−4 183
Oma pääoma yhteensä
20 190 247
Oma pääoma ja velat yhteensä
20 201 045

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta