Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NYGÅRDSTRANDA AS932 081 296

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kråkskogen 18 9064 SVENSBY, Norge

NYGÅRDSTRANDA AS

Suljettu 19. maaliskuuta 2025
Investeringsvirksomhet, herunder kjøp, salg, eie og utleie av fast eiendom, investeringer i aksjer, selskapsandeler og valuta, samt alt som naturlig står i forbindelse med det ovennevnte.
Investering i og utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 21. syys 2023 – 19. maalis 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
1
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Vuositulos 2023
−3 363
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
9 453 179
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. syys 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 8. elo 2024

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
L
LYNGEN AURORA PROPERTY AS
Suljettu
Tavalliset osakkeet
1
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 363
Vastaavat yhteensä
9 462 952
Velat yhteensä
9 773
Oma pääoma yhteensä
9 453 179

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 363
Liiketulos
−3 363
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−3 363
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 363

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
9 262 112
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
200 840
Vastaavat yhteensä
9 462 952
Lyhytaikainen velka
9 773
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
9 773
Sijoitettu pääoma
9 456 542
Kertyneet voittovarat
−3 363
Oma pääoma yhteensä
9 453 179
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 462 952

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta