MARIUS MICULA AS
Toiminnassa
Vedlikehold, oppussing av bygg og tilsvarende. Import, kjøp og salg av
byggematerialer samt alt som faller naturlig innunder dette.
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Gulvlegging, flislegging og tapetsering.
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Avainsanat
assemblydoorswindowsdoor frameswindow framesinstallationkitchen fittingswardrobesstairsshop fittingscladdingceilingswalls
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- ZM
- Hallituksen puheenjohtaja
- ZM
- Vuosia perustamisesta
- 3 vuotta
- alkaen 21. syys 2023
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 083 391
- NOK
- Vuositulos 2025
- 702
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −309 922
- NOK
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ZM | Managing Director/CEO | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ZM | Chairman | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ZM | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 21. syys 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
ZM | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 083 391 | 2 188 261 | 359 881 |
Vuositulos yhteensä | 702 | −315 721 | −24 903 |
Vastaavat yhteensä | 127 204 | 286 859 | 231 851 |
Velat yhteensä | 437 126 | 597 482 | 226 753 |
Oma pääoma yhteensä | −309 922 | −310 624 | 5 097 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 083 391 | 2 188 261 | 359 881 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 077 211 | 2 480 144 | 384 784 |
Liiketulos | 6 180 | −291 883 | −24 903 |
Rahoitustuotot/-kulut | −5 478 | −23 838 | 0 |
Tulos ennen veroja | 702 | −315 721 | −24 903 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 702 | −315 721 | −24 903 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 77 000 | 98 000 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 50 204 | 188 859 | 231 851 |
Vastaavat yhteensä | 127 204 | 286 859 | 231 851 |
Lyhytaikainen velka | 437 126 | 597 482 | 226 753 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 437 126 | 597 482 | 226 753 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −339 922 | −340 624 | −24 903 |
Oma pääoma yhteensä | −309 922 | −310 624 | 5 097 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 127 204 | 286 859 | 231 851 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Building completion and finishing
43.32
Teollisuusryhmä
Joinery installation
43.320
Teollisuusryhmä
Joinery installation