DRAMMENSVEIEN 130 C - SEKSJON 13 AS
Suljettu 21. marraskuuta 2024
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt
som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PT
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 19. syys 2023 – 21. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 2 363 955
- NOK
- Vuositulos 2023
- 983 671
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 2 583 456
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PT | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
MA | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 9. heinä 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 363 955 |
Vuositulos yhteensä | 983 671 |
Vastaavat yhteensä | 5 791 736 |
Velat yhteensä | 3 208 280 |
Oma pääoma yhteensä | 2 583 456 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 363 955 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 037 845 |
Liiketulos | 1 326 110 |
Rahoitustuotot/-kulut | −91 187 |
Tulos ennen veroja | 1 234 923 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 251 252 |
Vuositulos yhteensä | 983 671 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 691 946 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 99 791 |
Vastaavat yhteensä | 5 791 736 |
Lyhytaikainen velka | 308 280 |
Pitkäaikainen velka | 2 900 000 |
Velat yhteensä | 3 208 280 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 553 456 |
Oma pääoma yhteensä | 2 583 456 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 791 736 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta