Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NÆRENERGI EIENDOM AS932 070 758

Vuokraus
Osakeyhtiö
Husøyvegen 123 4262 AVALDSNES, Norge

NÆRENERGI EIENDOM AS

Suljettu 21. tammikuuta 2025
Investering i og utleie av fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 14. syys 2023 – 21. tammi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
2 000 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Vuositulos 2023
−242 025
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
2 000 000
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Varapuheenjohtaja
25 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen
16.8 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
D
DELOITTE AS
Tilintarkastaja-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Varapuheenjohtaja
25 %
epäsuoraan
-
25 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen
16.8 %
epäsuoraan
-
7.67 %
epäsuoraan
-
2.73 %
epäsuoraan
-
2.73 %
epäsuoraan
-
2.73 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 28. loka 2023

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
N
NÆRENERGI AS
Suljettu
Tavalliset osakkeet
2 000 000
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023: NOK 7 200
    Liiketulos 2023: NOK −539 723
    Työntekijät: 0

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−242 025
Vastaavat yhteensä
20 694 422
Velat yhteensä
18 694 422
Oma pääoma yhteensä
2 000 000

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
201 188
Liiketulos
−201 188
Rahoitustuotot/-kulut
−109 101
Tulos ennen veroja
−310 289
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−68 264
Vuositulos yhteensä
−242 025

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
19 740 346
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
954 076
Vastaavat yhteensä
20 694 422
Lyhytaikainen velka
9 094 422
Pitkäaikainen velka
9 600 000
Velat yhteensä
18 694 422
Sijoitettu pääoma
2 242 025
Kertyneet voittovarat
−242 025
Oma pääoma yhteensä
2 000 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
20 694 422

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta