Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

PC EIENDOM AS932 070 294

Vuokraus
Osakeyhtiö
Sandbekkfaret 39 1479 KURLAND, Norge

PC EIENDOM AS

Suljettu 30. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Eie og utvikle andre virksomheter, herunder kjøp-, salg-, og utleie av eiendom, investeringer i alle aktiva klasser, deltagelse i andre virksomheter samt hva som måtte stå i forbindelse med dette.
Kjøp-, salg- og utleie av eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 14. syys 2023 – 30. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−130 747
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
999 253
NOK
Viimeksi päivitetty: 17. loka 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
E
ECIT SERVICES AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 14. syys 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−130 747
Vastaavat yhteensä
4 096 355
Velat yhteensä
3 097 102
Oma pääoma yhteensä
999 253

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
93 724
Liiketulos
−93 724
Rahoitustuotot/-kulut
−37 023
Tulos ennen veroja
−130 747
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−130 747

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
3 712 684
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
383 671
Vastaavat yhteensä
4 096 355
Lyhytaikainen velka
787 102
Pitkäaikainen velka
2 310 000
Velat yhteensä
3 097 102
Sijoitettu pääoma
1 130 000
Kertyneet voittovarat
−130 747
Oma pääoma yhteensä
999 253
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 096 355

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta