Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

A.GJERDE INVEST AS932 057 301

Vuokraus
Osakeyhtiö
Aspegata 1 6005 ÅLESUND, Norge

A.GJERDE INVEST AS

Suljettu 28. heinäkuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom samt investeringer i andre selskaper.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 12. syys 2023 – 28. heinä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
210 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
henkilö

Talous

Vuositulos 2024
−3 156
NOK
Oma pääoma yhteensä 2024
201 269
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. huhti 2025

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
100 %
suoraan

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
100 %
suoraan
Viimeksi päivitetty: 12. syys 2023

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
Tavalliset osakkeet
210 000
100 %

Osakkeet omistaa A.GJERDE INVEST AS

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
G
GETBOLIG AS
Suljettu
A-osakkeet
200 000
33.33 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20242023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−3 156
−4
Vastaavat yhteensä
201 269
204 426
Velat yhteensä
0
0
Oma pääoma yhteensä
201 269
204 426

T&T

Vuosi20242023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 156
4
Liiketulos
−3 156
−4
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−3 156
−4
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−3 156
−4

Taseen yhteenveto

Vuosi20242023
Pysyvät vastaavat yhteensä
200 000
200 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 269
4 426
Vastaavat yhteensä
201 269
204 426
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
0
Sijoitettu pääoma
204 430
204 430
Kertyneet voittovarat
−3 161
−4
Oma pääoma yhteensä
201 269
204 426
Oma pääoma ja velat yhteensä
201 269
204 426

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta