Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SLUPP1 AS931 981 781

Vuokraus
Osakeyhtiö
Dronning Mauds gate 15 0250 OSLO, Norge

SLUPP1 AS

Suljettu 3. syyskuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Utvikling, kjøp og salg av egen fast eiendom, og det som naturlig står i forbindelse med dette.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 30. elo 2023 – 3. syys 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
1 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
4
yritykset

Talous

Vuositulos 2024
−1 476 463
NOK
Oma pääoma yhteensä 2024
−1 376 463
NOK
Viimeksi päivitetty: 7. heinä 2025

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen
13.86 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen
5.94 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen jäsen
13.86 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen
5.94 %
epäsuoraan
LS
-
2.2 %
epäsuoraan
-
2.03 %
epäsuoraan
-
2.03 %
epäsuoraan
-
2.03 %
epäsuoraan
-
1.07 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 30. elo 2023

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
Tavalliset osakkeet
340
34 %
S
SOLON BOLIG AS
Tavalliset osakkeet
220
22 %
B
BARLINDHAUG EIENDOM AS
Tavalliset osakkeet
220
22 %
H
HEIM EIENDOM AS
Tavalliset osakkeet
220
22 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−1 476 463
Vastaavat yhteensä
438 537
Velat yhteensä
1 815 000
Oma pääoma yhteensä
−1 376 463

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 364 525
Liiketulos
−1 364 525
Rahoitustuotot/-kulut
−111 938
Tulos ennen veroja
−1 476 463
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−1 476 463

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
438 537
Vastaavat yhteensä
438 537
Lyhytaikainen velka
1 815 000
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
1 815 000
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
−1 476 463
Oma pääoma yhteensä
−1 376 463
Oma pääoma ja velat yhteensä
438 537

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta