PARKGATA 36 AS
Suljettu 8. lokakuuta 2024
Forvalte og utvikle fast eiendom, bilutleie samt det som naturlig står
i forbindelse med dette.
Utleie av fast eiendom.
Utleie av personbiler (uten fører).
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- NG
- Hallituksen puheenjohtaja
- MA
Mads Agerup1961
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 19. heinä 2023 – 8. loka 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 203 625
- NOK
- Vuositulos 2023
- 36 116
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 156 286
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NG | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MA 1961 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JS 1978 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 8. marras 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 203 625 |
Vuositulos yhteensä | 36 116 |
Vastaavat yhteensä | 355 460 |
Velat yhteensä | 199 174 |
Oma pääoma yhteensä | 156 286 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 203 625 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 141 394 |
Liiketulos | 62 231 |
Rahoitustuotot/-kulut | −12 091 |
Tulos ennen veroja | 50 140 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 14 024 |
Vuositulos yhteensä | 36 116 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 60 500 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 294 960 |
Vastaavat yhteensä | 355 460 |
Lyhytaikainen velka | 197 849 |
Pitkäaikainen velka | 1 325 |
Velat yhteensä | 199 174 |
Sijoitettu pääoma | 97 829 |
Kertyneet voittovarat | 58 457 |
Oma pääoma yhteensä | 156 286 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 355 460 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta