INSTALSOS AS
Toiminnassa
Utføre installasjoner innen pneumatikk, automasjon, elektronikk og
elektroarbeid.
Elektrikertjenester.
Avainsanat
installationelectrical installations
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MS
Maciej Sosinski1985
- Vuosia perustamisesta
- 3 vuotta
- alkaen 3. heinä 2023
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 4 959 219
- NOK
- Vuositulos 2025
- 1 366 943
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 179 561
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MS 1985 | Chairman | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MS 1985 | Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 3. heinä 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
MS 1985 | Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 959 219 | 3 288 987 | 1 922 083 |
Vuositulos yhteensä | 1 366 943 | 788 849 | 604 337 |
Vastaavat yhteensä | 3 516 771 | 1 776 246 | 1 230 915 |
Velat yhteensä | 2 337 210 | 1 163 629 | 907 147 |
Oma pääoma yhteensä | 1 179 561 | 612 617 | 323 768 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 959 219 | 3 288 987 | 1 922 083 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 195 274 | 2 263 470 | 1 144 637 |
Liiketulos | 1 763 945 | 1 025 517 | 777 446 |
Rahoitustuotot/-kulut | −10 579 | −13 259 | −4 818 |
Tulos ennen veroja | 1 753 367 | 1 012 258 | 772 628 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 386 424 | 223 409 | 168 291 |
Vuositulos yhteensä | 1 366 943 | 788 849 | 604 337 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 113 030 | 113 950 | 261 750 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 403 741 | 1 662 296 | 969 165 |
Vastaavat yhteensä | 3 516 771 | 1 776 246 | 1 230 915 |
Lyhytaikainen velka | 2 256 858 | 1 055 005 | 775 479 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 108 624 | 131 668 |
Velat yhteensä | 2 337 210 | 1 163 629 | 907 147 |
Sijoitettu pääoma | 19 431 | 19 431 | 19 431 |
Kertyneet voittovarat | 1 160 130 | 593 186 | 304 337 |
Oma pääoma yhteensä | 1 179 561 | 612 617 | 323 768 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 516 771 | 1 776 246 | 1 230 915 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Electrical, plumbing and other construction installation activities
43.21
Teollisuusryhmä
Electrical installation
43.210
Teollisuusryhmä
Electrical installation