NORDIQUS GREFTENGA 43 AS
Suljettu 19. syyskuuta 2024
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og
alt som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CB
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 29. kesä 2023 – 19. syys 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 427 142
- NOK
- Vuositulos 2023
- 237 041
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 1 999 535
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
EF | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 8. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 427 142 |
Vuositulos yhteensä | 237 041 |
Vastaavat yhteensä | 6 551 093 |
Velat yhteensä | 4 551 558 |
Oma pääoma yhteensä | 1 999 535 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 427 142 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 97 623 |
Liiketulos | 329 519 |
Rahoitustuotot/-kulut | −46 507 |
Tulos ennen veroja | 283 013 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 45 972 |
Vuositulos yhteensä | 237 041 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 135 355 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 415 738 |
Vastaavat yhteensä | 6 551 093 |
Lyhytaikainen velka | 55 068 |
Pitkäaikainen velka | 4 496 490 |
Velat yhteensä | 4 551 558 |
Sijoitettu pääoma | 63 863 |
Kertyneet voittovarat | 1 935 672 |
Oma pääoma yhteensä | 1 999 535 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 551 093 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta