HAMARØY MULTISERVICE AS
Toiminnassa
Mekaniske tjenester. Anleggsarbeid. Utleie av sjåfør.
Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering).
Avainsanat
preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchescleaningblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- PÅ
Per Åge Johansen1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- PÅ
Per Åge Johansen1970
- Vuosia perustamisesta
- 3 vuotta
- alkaen 13. kesä 2023
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 360 110
- NOK
- Vuositulos 2025
- 172 105
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 671 940
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PÅ 1970 | Managing Director/CEO | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PÅ 1970 | Chairman | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PÅ 1970 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 27. kesä 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
PÅ 1970 | Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 360 110 | 518 185 | 461 604 |
Vuositulos yhteensä | 172 105 | 141 484 | 328 351 |
Vastaavat yhteensä | 3 179 175 | 1 978 032 | 537 262 |
Velat yhteensä | 2 507 235 | 1 478 197 | 178 911 |
Oma pääoma yhteensä | 671 940 | 499 835 | 358 351 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 360 110 | 518 185 | 461 604 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 004 962 | 263 823 | 40 641 |
Liiketulos | 355 148 | 254 362 | 420 963 |
Rahoitustuotot/-kulut | −134 568 | −72 365 | 0 |
Tulos ennen veroja | 220 580 | 181 997 | 420 963 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 48 475 | 40 513 | 92 612 |
Vuositulos yhteensä | 172 105 | 141 484 | 328 351 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 383 043 | 1 868 603 | 26 444 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 796 133 | 109 429 | 510 817 |
Vastaavat yhteensä | 3 179 175 | 1 978 032 | 537 262 |
Lyhytaikainen velka | 281 178 | 49 266 | 178 021 |
Pitkäaikainen velka | 2 226 058 | 1 428 931 | 890 |
Velat yhteensä | 2 507 235 | 1 478 197 | 178 911 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 641 940 | 469 835 | 328 351 |
Oma pääoma yhteensä | 671 940 | 499 835 | 358 351 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 179 175 | 1 978 032 | 537 262 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Demolition and site preparation
43.12
Teollisuusryhmä
Site preparation
43.120
Teollisuusryhmä
Site preparation