KVARTSVEIEN AS
Suljettu 5. kesäkuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TM
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 13. kesä 2023 – 5. kesä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 1 047 084
- NOK
- Vuositulos 2023
- 197 179
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 30 001
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. touko 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AD 1980 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. helmi 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 047 084 |
Vuositulos yhteensä | 197 179 |
Vastaavat yhteensä | 6 480 853 |
Velat yhteensä | 6 450 852 |
Oma pääoma yhteensä | 30 001 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 047 084 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 176 017 |
Liiketulos | 871 067 |
Rahoitustuotot/-kulut | −77 483 |
Tulos ennen veroja | 793 583 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 596 404 |
Vuositulos yhteensä | 197 179 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 482 127 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 998 725 |
Vastaavat yhteensä | 6 480 853 |
Lyhytaikainen velka | 6 026 664 |
Pitkäaikainen velka | 424 188 |
Velat yhteensä | 6 450 852 |
Sijoitettu pääoma | 14 430 |
Kertyneet voittovarat | 15 571 |
Oma pääoma yhteensä | 30 001 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 480 853 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta