Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
Å

ÅRØHAUGEN EIENDOM AS931 476 475

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vika 6 6490 EIDE, Norge

ÅRØHAUGEN EIENDOM AS

Suljettu 8. lokakuuta 2024
Eie og drift av fast eiendom, samt alt som naturlig hører sammen med dette.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 8. kesä 2023 – 8. loka 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
3 646 449
NOK
Vuositulos 2023
1 325 271
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
22 138 348
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 1. kesä 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 646 449
Vuositulos yhteensä
1 325 271
Vastaavat yhteensä
28 722 253
Velat yhteensä
6 583 905
Oma pääoma yhteensä
22 138 348

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 646 449
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 638 896
Liiketulos
2 007 554
Rahoitustuotot/-kulut
−310 059
Tulos ennen veroja
1 697 495
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
372 224
Vuositulos yhteensä
1 325 271

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
28 334 193
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
388 060
Vastaavat yhteensä
28 722 253
Lyhytaikainen velka
6 583 905
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
6 583 905
Sijoitettu pääoma
20 872 357
Kertyneet voittovarat
1 265 991
Oma pääoma yhteensä
22 138 348
Oma pääoma ja velat yhteensä
28 722 253

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta