Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BROKELANDSHEIA ØST 4 AS931 524 682

Vuokraus
Osakeyhtiö
Pløens gate 2 0181 OSLO, Norge

BROKELANDSHEIA ØST 4 AS

Suljettu 25. toukokuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 6. kesä 2023 – 25. touko 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−6 028
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
1 753 720
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. helmi 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 27. marras 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−6 028
Vastaavat yhteensä
1 759 748
Velat yhteensä
6 028
Oma pääoma yhteensä
1 753 720

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
6 028
Liiketulos
−6 028
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−6 028
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−6 028

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 759 748
Vastaavat yhteensä
1 759 748
Lyhytaikainen velka
6 028
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
6 028
Sijoitettu pääoma
1 753 720
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
1 753 720
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 759 748

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta