VENNELY GRENDEHUS AS
Suljettu 23. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Vennely Grendehus | Selskapslokaler i Asker
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- OL
Olav Lefdal1962
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 11. syys 2014 – 23. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 383 079
- NOK
- Vuositulos 2021
- 13 253
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 2 182 440
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OL 1962 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - | |
JS | Varapuheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
S Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 383 079 |
Vuositulos yhteensä | 13 253 |
Vastaavat yhteensä | 2 335 311 |
Velat yhteensä | 152 871 |
Oma pääoma yhteensä | 2 182 440 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 383 079 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 360 860 |
Liiketulos | 22 219 |
Rahoitustuotot/-kulut | −8 965 |
Tulos ennen veroja | 13 253 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 13 253 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 040 136 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 295 175 |
Vastaavat yhteensä | 2 335 311 |
Lyhytaikainen velka | 96 471 |
Pitkäaikainen velka | 56 400 |
Velat yhteensä | 152 871 |
Sijoitettu pääoma | 2 195 548 |
Kertyneet voittovarat | −13 108 |
Oma pääoma yhteensä | 2 182 440 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 335 311 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta