Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FJØSANGERVEIEN 97E AS931 496 182

Vuokraus
Osakeyhtiö
Stemmelia 18 5223 NESTTUN, Norge

FJØSANGERVEIEN 97E AS

Suljettu 8. helmikuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøp,salg og utleie av fast eiendom.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 1. kesä 2023 – 8. helmi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
30
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
75 000
NOK
Vuositulos 2023
−48 838
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
−18 838
NOK
Viimeksi päivitetty: 26. loka 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
50 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen
50 %
epäsuoraan

Muut

NimiRooliOsakkeet
N
NIVENTUS CONSULT AS
Kirjanpitäjä-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
50 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen
50 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 1. kesä 2024

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
O
OPK HOLDING AS
Suljettu
Tavalliset osakkeet
30
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 0
    Liiketulos 2024: NOK −12 960
    Työntekijät: 0

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
75 000
Vuositulos yhteensä
−48 838
Vastaavat yhteensä
2 769 856
Velat yhteensä
2 788 694
Oma pääoma yhteensä
−18 838

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
75 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
46 683
Liiketulos
28 317
Rahoitustuotot/-kulut
−77 155
Tulos ennen veroja
−48 838
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−48 838

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 685 717
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
84 140
Vastaavat yhteensä
2 769 856
Lyhytaikainen velka
132 416
Pitkäaikainen velka
2 656 278
Velat yhteensä
2 788 694
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−48 838
Oma pääoma yhteensä
−18 838
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 769 856

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta