STRØMMEN TANNHELSE OG TANNLEGEVAKT AS
Toiminnassa
Tannhelsetjenester og annen virksomhet som naturlig hører sammen med
dette.
Avainsanat
dental practicedentistryendodonticpediatricoral pathologybraces
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- BP
Bhavna Pathania1977
- Hallituksen puheenjohtaja
- PS
Prashant Saroff1977
- Vuosia perustamisesta
- 8 vuotta
- alkaen 21. elo 2018
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 8
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 6 978 843
- NOK
- Vuositulos 2025
- 15 064
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 690 029
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. syys 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BP 1977 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PS 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PB 1977 | - | 50 % suoraan |
SP 1977 | - | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
PB 1977 | Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
SP 1977 | Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 978 843 | 6 370 445 | 7 164 828 | 5 724 980 | 7 834 621 |
Vuositulos yhteensä | 15 064 | −66 970 | 40 039 | −74 795 | −38 051 |
Vastaavat yhteensä | 2 074 890 | 1 918 038 | 1 699 802 | 1 415 456 | 1 806 264 |
Velat yhteensä | 1 384 862 | 1 243 074 | 957 867 | 713 561 | 1 029 573 |
Oma pääoma yhteensä | 690 029 | 674 964 | 741 935 | 701 896 | 776 690 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 978 843 | 6 370 445 | 7 164 828 | 5 724 980 | 7 834 621 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 921 948 | 6 413 098 | 7 073 808 | 5 797 465 | 7 871 296 |
Liiketulos | 56 895 | −42 653 | 91 020 | −72 485 | −36 675 |
Rahoitustuotot/-kulut | −35 015 | −24 317 | −1 406 | −2 310 | −1 376 |
Tulos ennen veroja | 21 880 | −66 970 | 89 614 | −74 795 | −38 051 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 6 816 | 0 | 49 575 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 15 064 | −66 970 | 40 039 | −74 795 | −38 051 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 495 707 | 1 056 517 | 613 317 | 678 624 | 786 589 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 579 184 | 861 521 | 1 086 484 | 736 832 | 1 019 675 |
Vastaavat yhteensä | 2 074 890 | 1 918 038 | 1 699 802 | 1 415 456 | 1 806 264 |
Lyhytaikainen velka | 895 993 | 694 749 | 957 867 | 713 561 | 1 029 573 |
Pitkäaikainen velka | 488 869 | 548 325 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 1 384 862 | 1 243 074 | 957 867 | 713 561 | 1 029 573 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 660 029 | 644 964 | 711 935 | 671 896 | 746 690 |
Oma pääoma yhteensä | 690 029 | 674 964 | 741 935 | 701 896 | 776 690 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 074 890 | 1 918 038 | 1 699 802 | 1 415 456 | 1 806 264 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Terveys- ja sosiaalipalvelut
86
Toiminta
Terveyspalvelut
86.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Lääkäri- ja hammaslääkäripalvelut
86.23
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut
86.230
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut