BJERKETUNET II AS
Suljettu 26. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LH
Lars Hvamstad1972
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 12. maalis 2019 – 26. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 20 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- −125 831
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −139 262
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LH 1972 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 20 000 |
Vuositulos yhteensä | −125 831 |
Vastaavat yhteensä | 7 444 087 |
Velat yhteensä | 7 583 349 |
Oma pääoma yhteensä | −139 262 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 20 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 57 876 |
Liiketulos | −37 876 |
Rahoitustuotot/-kulut | −123 446 |
Tulos ennen veroja | −161 322 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −35 491 |
Vuositulos yhteensä | −125 831 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 469 469 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 974 618 |
Vastaavat yhteensä | 7 444 087 |
Lyhytaikainen velka | 7 583 349 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 7 583 349 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −169 262 |
Oma pääoma yhteensä | −139 262 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 444 087 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta