Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HÅKONSGATEN 28B AS928 158 594

Vuokraus
Osakeyhtiö
Torget 7 5014 BERGEN, Norge

HÅKONSGATEN 28B AS

Suljettu 30. elokuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 18. marras 2021 – 30. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
653 600
NOK
Vuositulos 2022
346 724
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
128 566
NOK
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
653 600
Vuositulos yhteensä
346 724
Vastaavat yhteensä
2 163 967
Velat yhteensä
2 035 401
Oma pääoma yhteensä
128 566

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
653 600
Liiketoiminnan kulut yhteensä
165 670
Liiketulos
487 930
Rahoitustuotot/-kulut
−46 676
Tulos ennen veroja
441 254
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
94 530
Vuositulos yhteensä
346 724

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 053 967
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
110 000
Vastaavat yhteensä
2 163 967
Lyhytaikainen velka
2 035 401
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
2 035 401
Sijoitettu pääoma
116 930
Kertyneet voittovarat
11 636
Oma pääoma yhteensä
128 566
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 163 967

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta