LILLY EIENDOM AS
Suljettu 3. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TG
Tor Gustav Wikan1959
- Hallituksen puheenjohtaja
- JL
John Lian1956
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 10. syys 2003 – 3. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 198 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- −303 811
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 26 012 522
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TG 1959 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JL 1956 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TG 1959 | Hallituksen jäsen | - |
KW 1988 | Hallituksen jäsen | - |
ØW 1990 | Hallituksen jäsen | - |
EW 1994 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 198 000 |
Vuositulos yhteensä | −303 811 |
Vastaavat yhteensä | 34 073 806 |
Velat yhteensä | 8 061 284 |
Oma pääoma yhteensä | 26 012 522 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 198 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 869 452 |
Liiketulos | −671 452 |
Rahoitustuotot/-kulut | 367 641 |
Tulos ennen veroja | −303 811 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −303 811 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 14 476 446 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 19 597 360 |
Vastaavat yhteensä | 34 073 806 |
Lyhytaikainen velka | 8 061 284 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 8 061 284 |
Sijoitettu pääoma | 484 367 |
Kertyneet voittovarat | 25 528 155 |
Oma pääoma yhteensä | 26 012 522 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 34 073 806 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta