GJØVIK EIENDOMSUTLEIE AS
Suljettu 24. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MØ
Magnus Østberg1990
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 18. loka 2012 – 24. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 3
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 551 731
- NOK
- Vuositulos 2022
- 134 793
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 057 384
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. syys 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MØ 1990 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Liikkeenharjoittaja, Hallituksen jäsen | - | |
| Hallituksen jäsen | - | |
HG | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 551 731 |
Vuositulos yhteensä | 134 793 |
Vastaavat yhteensä | 6 857 176 |
Velat yhteensä | 4 799 792 |
Oma pääoma yhteensä | 2 057 384 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 551 731 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 249 828 |
Liiketulos | 301 903 |
Rahoitustuotot/-kulut | −128 965 |
Tulos ennen veroja | 172 938 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 38 145 |
Vuositulos yhteensä | 134 793 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 269 231 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 587 945 |
Vastaavat yhteensä | 6 857 176 |
Lyhytaikainen velka | 949 710 |
Pitkäaikainen velka | 3 850 082 |
Velat yhteensä | 4 799 792 |
Sijoitettu pääoma | 1 000 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 057 384 |
Oma pääoma yhteensä | 2 057 384 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 857 176 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta