TT KJØKKEN NORGE AS
Suljettu 20. maaliskuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyTT KJØKKEN NORGE AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TO
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 14. touko 2012 – 20. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 15 651 747
- NOK
- Vuositulos 2021
- −733 873
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 903 749
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TO | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
| Varapuheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 15 651 747 |
Vuositulos yhteensä | −733 873 |
Vastaavat yhteensä | 3 119 717 |
Velat yhteensä | 5 023 466 |
Oma pääoma yhteensä | −1 903 749 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 15 651 747 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 16 331 115 |
Liiketulos | −679 367 |
Rahoitustuotot/-kulut | −44 547 |
Tulos ennen veroja | −723 914 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 9 959 |
Vuositulos yhteensä | −733 873 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 677 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 442 717 |
Vastaavat yhteensä | 3 119 717 |
Lyhytaikainen velka | 4 275 896 |
Pitkäaikainen velka | 747 570 |
Velat yhteensä | 5 023 466 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 933 749 |
Oma pääoma yhteensä | −1 903 749 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 119 717 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta