Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORSKE BYGG HOLDING AS920 197 612

Vuokraus
Osakeyhtiö
Rugdeveien 5 2016 FROGNER, Norge

NORSKE BYGG HOLDING AS

Suljettu 29. tammikuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Investeringsselskap i aksjer, eiendom og ellers hva som her hører til.
Investeringer i aksjer, eiendom og andre verdipapirer, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 5. tammi 2018 – 29. tammi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
10 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
henkilö
Kuuluu konserniin
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
100 %
suoraan

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
100 %
suoraan
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
Tavalliset osakkeet
10 000
100 %

Osakkeet omistaa NORSKE BYGG HOLDING AS

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
N
NORSKE-BYGG AS
Tavalliset osakkeet
30
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
0
−594
Vastaavat yhteensä
0
54 572
Velat yhteensä
0
30 594
Oma pääoma yhteensä
0
23 978

T&T

Vuosi20232021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
0
594
Liiketulos
0
−594
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
0
−594
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
0
−594

Taseen yhteenveto

Vuosi20232021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
30 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
24 572
Vastaavat yhteensä
0
54 572
Lyhytaikainen velka
0
30 594
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
30 594
Sijoitettu pääoma
0
30 000
Kertyneet voittovarat
0
−6 022
Oma pääoma yhteensä
0
23 978
Oma pääoma ja velat yhteensä
0
54 572

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta