MAVERICK HOLDING AS
Toiminnassa
Å eie og investere i verdipapirer, intellektuell eiendom, og andre
aktiva.
Investering i selskap, aksjer og intellektuell eiendom.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RR
Rune Roberg1963
- Hallituksen puheenjohtaja
- RR
Rune Roberg1963
- Vuosia perustamisesta
- 4 vuotta
- alkaen 13. syys 2022
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Vuositulos 2025
- 141 296
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 369 680
- NOK
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RR 1963 | Managing Director/CEO | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RR 1963 | Chairman | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RR 1963 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
RR 1963 | Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % |
Osakkeet omistaa MAVERICK HOLDING AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 15 000 | 50 % | |
| Tavalliset osakkeet | 9 334 | 12.67 % | |
| Tavalliset osakkeet | 3 000 | 10 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 141 296 | 788 896 | −4 940 | −2 |
Vastaavat yhteensä | 373 889 | 733 693 | 30 413 | 24 429 |
Velat yhteensä | 4 209 | 165 309 | 10 925 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 369 680 | 568 384 | 19 489 | 24 429 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 15 297 | 10 576 | 6 334 | 2 |
Liiketulos | −15 297 | −10 576 | −6 334 | −2 |
Rahoitustuotot/-kulut | 160 310 | 797 149 | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | 145 013 | 786 573 | −6 334 | −2 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 3 717 | −2 323 | −1 394 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 141 296 | 788 896 | −4 940 | −2 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 276 044 | 530 851 | 16 394 | 12 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 97 845 | 202 842 | 14 019 | 12 429 |
Vastaavat yhteensä | 373 889 | 733 693 | 30 413 | 24 429 |
Lyhytaikainen velka | 4 209 | 165 309 | 10 925 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 4 209 | 165 309 | 10 925 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 345 250 | 543 954 | −4 942 | −2 |
Oma pääoma yhteensä | 369 680 | 568 384 | 19 489 | 24 429 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 373 889 | 733 693 | 30 413 | 24 429 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises