RB LIEN EIENDOM AS
Suljettu 14. syyskuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuRB LIEN EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Eie og drive fast eiendom, samt det som har
naturlig tilknytning til dette, herunder å eie aksjer og andeler i
andre selskaper.
Eie og drive fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RB
Roar Bye Lien1969
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 31. elo 2016 – 14. syys 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- 3
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 19 385
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RB 1969 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 3 |
Vastaavat yhteensä | 24 475 |
Velat yhteensä | 5 090 |
Oma pääoma yhteensä | 19 385 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 0 |
Liiketulos | 0 |
Rahoitustuotot/-kulut | 3 |
Tulos ennen veroja | 3 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 3 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 24 475 |
Vastaavat yhteensä | 24 475 |
Lyhytaikainen velka | 5 090 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 5 090 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −10 615 |
Oma pääoma yhteensä | 19 385 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 24 475 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta