HAFJELL CAMPING AS
Toiminnassa
Eie og drive campingplass samt annen virksomhet
knyttet til turistvirksomhet og annen nærings-
virksomhet.
Avainsanat
operationcampsitescaravansfishing campinghunting campingshort-term staysleisure vehiclesmobile homestent pitches
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- PH
- Hallituksen puheenjohtaja
- PH
- Vuosia perustamisesta
- 31 vuotta
- alkaen 18. touko 1995
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 2 064 632
- NOK
- Vuositulos 2025
- 33 503
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 506 201
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PH | Managing Director/CEO | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PH | Chairman | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 16. maalis 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 064 632 | 2 017 162 | 1 908 712 | 1 895 098 |
Vuositulos yhteensä | 33 503 | 49 332 | 94 183 | −38 605 |
Vastaavat yhteensä | 1 754 503 | 2 043 828 | 2 173 577 | 2 311 929 |
Velat yhteensä | 248 302 | 571 130 | 750 211 | 982 746 |
Oma pääoma yhteensä | 1 506 201 | 1 472 698 | 1 423 366 | 1 329 183 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 064 632 | 2 017 162 | 1 908 712 | 1 895 098 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 023 108 | 1 943 401 | 1 766 928 | 1 918 596 |
Liiketulos | 41 524 | 73 761 | 141 784 | −23 498 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 429 | −10 515 | −21 038 | −25 995 |
Tulos ennen veroja | 42 953 | 63 246 | 120 746 | −49 493 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 9 450 | 13 914 | 26 563 | −10 888 |
Vuositulos yhteensä | 33 503 | 49 332 | 94 183 | −38 605 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 037 464 | 1 162 503 | 1 234 962 | 1 367 004 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 717 039 | 881 325 | 938 615 | 944 926 |
Vastaavat yhteensä | 1 754 503 | 2 043 828 | 2 173 577 | 2 311 929 |
Lyhytaikainen velka | 246 916 | 196 517 | 230 602 | 318 141 |
Pitkäaikainen velka | 1 386 | 374 613 | 519 609 | 0 |
Velat yhteensä | 248 302 | 571 130 | 750 211 | 982 746 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 406 201 | 1 372 698 | 1 323 366 | 1 229 183 |
Oma pääoma yhteensä | 1 506 201 | 1 472 698 | 1 423 366 | 1 329 183 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 754 503 | 2 043 828 | 2 173 577 | 2 311 929 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
I
Pääasiallinen toimiala-alue
Accommodation and food service activities
55
Toiminta
Accommodation
55.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.30
Teollisuusryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.300
Teollisuusryhmä
Camping sites, including caravan sites