AMUNDSEN & JOHANNESSEN DA
Suljettu 17. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- IS
Inderjeet Singh1966
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 3. heinä 2002 – 17. elo 2023
- Tyyppi
- Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 708 721
- NOK
- Vuositulos 2022
- 897 727
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 12 594 762
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IS 1966 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
C Selvitystilassa | Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu) | - |
A Selvitystilassa | Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu) | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 24. touko 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 708 721 |
Vuositulos yhteensä | 897 727 |
Vastaavat yhteensä | 26 212 845 |
Velat yhteensä | 13 618 083 |
Oma pääoma yhteensä | 12 594 762 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 708 721 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 573 364 |
Liiketulos | 1 135 357 |
Rahoitustuotot/-kulut | −237 630 |
Tulos ennen veroja | 897 727 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 897 727 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 22 179 425 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 033 420 |
Vastaavat yhteensä | 26 212 845 |
Lyhytaikainen velka | 530 157 |
Pitkäaikainen velka | 13 087 926 |
Velat yhteensä | 13 618 083 |
Sijoitettu pääoma | 0 |
Kertyneet voittovarat | 12 594 762 |
Oma pääoma yhteensä | 12 594 762 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 26 212 845 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta