Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
Ø

ØSTFOLDBYGG II AS891 888 422

Vuokraus
Osakeyhtiö
Eventyråsen 50 2020 SKEDSMOKORSET, Norge

ØSTFOLDBYGG II AS

Suljettu 16. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
16 vuotta
- 31. loka 2007 – 16. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
73 175
NOK
Vuositulos 2021
1 332 597
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−2 524 621
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
73 175
Vuositulos yhteensä
1 332 597
Vastaavat yhteensä
118 154
Velat yhteensä
2 642 775
Oma pääoma yhteensä
−2 524 621

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
73 175
Liiketoiminnan kulut yhteensä
842 608
Liiketulos
−769 433
Rahoitustuotot/-kulut
2 102 030
Tulos ennen veroja
1 332 597
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
1 332 597

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
118 154
Vastaavat yhteensä
118 154
Lyhytaikainen velka
15 000
Pitkäaikainen velka
2 627 775
Velat yhteensä
2 642 775
Sijoitettu pääoma
200 000
Kertyneet voittovarat
−2 724 621
Oma pääoma yhteensä
−2 524 621
Oma pääoma ja velat yhteensä
118 154

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta