MOSSEVEIEN 258 B AS
Suljettu 4. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RW
Rune Wennberg1958
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 4. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 355 040
- NOK
- Vuositulos 2022
- 131 277
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 858 277
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RW 1958 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
JH | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 355 040 |
Vuositulos yhteensä | 131 277 |
Vastaavat yhteensä | 989 251 |
Velat yhteensä | 130 974 |
Oma pääoma yhteensä | 858 277 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 355 040 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 189 243 |
Liiketulos | 165 797 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 456 |
Tulos ennen veroja | 168 253 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 36 976 |
Vuositulos yhteensä | 131 277 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 405 600 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 583 651 |
Vastaavat yhteensä | 989 251 |
Lyhytaikainen velka | 130 256 |
Pitkäaikainen velka | 718 |
Velat yhteensä | 130 974 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 758 277 |
Oma pääoma yhteensä | 858 277 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 989 251 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta